strona główna oferta informacje kontakt
  M E N U
Oferta / Perlit
Oferta / Brausztyn
Oferta / Rockbinda
  Opcje
wersja do druku
wyślij znajomemu
   Oferta / Rockbinda
BEZPIECZNE, ANTYPOŚLIZGOWE NAWIERZCHNIE DROGOWE ROCBINDA

Przedsiębiorstwo nasze ma zaszczyt przedstawić Państwu nowy rodzaj nawierzchni antypoślizgowej, hydroizolacyjnej systemu ROCBINDA.
Posiadamy świadectwo kwalifikacyjne upoważniające nas do nakładania nawierzchni typu ROCBINDA, sygnowane przez wyłącznego przedstawiciela angielskiej firmy JOBLING PURSER w Polsce.

System ten znalazł szerokie zastosowanie w krajach Europy Zachodniej, a także w Polsce. Potwierdzony pozytywną ekspertyzą po badaniach testowych przeprowadzonych przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów w Warszawie, a także opinią Wydziału Ruchu Drogowego Policji .

System ROCBINDA to skrócenie drogi hamowania do 30%, a tym samym poprawa bezpieczeństwa w ruchu kołowym i pieszym .
Znajduje on zastosowanie na drogach (podjazdy do skrzyżowań, ostre łuki, strome podjazdy), kładkach dla pieszych, mostach, tunelach oraz ścieżkach rowerowych, czyli wszędzie tam, gdzie wymagana jest dobra przyczepność do nawierzchni zarówno dla pieszych, jak i dla pojazdów.

Nowy system nawierzchni antypoślizgowej wykazuje dobrą przyczepność do podłoża z asfaltu , betonu , kamienia i drewna. Zapraszając do współpracy prosimy o podanie terminu ewentualnego pokazu, który zostanie zorganizowany przez Państwa, a nasza firma zapozna Was praktycznie z walorami nowej nawierzchni drogowej - antypoślizgowej.

© 2005 P.H.U. Anter - Wszelkie prawa zastrzeżone
design: unikorn